Zakup i montaż elementów do placu zabaw oraz do siłowni zewnętrznej w Białych Błotach

Białe Błota, dnia 16 sierpnia 2017 roku 
UE1.0410.9.2017 
 
 
Zapytanie ofertowe
 
 
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
 
 
W imieniu Gminy Białe Błota, z siedzibą przy ul. Szubińskiej 7 w Białych Błotach, zapraszam do złożenia oferty na zakup i montaż elementów do placu zabaw oraz do siłowni zewnętrznej                 w Białych Błotach:
 
Opis przedmiotu zamówienia:
1.   Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż 12 elementów do placu zabaw oraz do siłowni zewnętrznej, w tym:
1)     Urządzenie do rozwijania dolnych partii mięśni, tzw. biegacz, na którym 1 użytkownik trzymając się poręczy wykonuje naprzemienne ruchy nogami w tył i przód. Konstrukcja oparta jest na dwóch słupach ze stali. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami.  Minimalne wymiary urządzenia: długość 1,3 m, szerokość 0,6 m, wysokość 1,4 m.
2)     Konstrukcja drążków i poręczy oparta na słupkach ze stali. Jednocześnie do korzystania dla 4 osób. Konstrukcja urządzenia z rur stalowych ze stali nierdzewnej / ze stali ocynkowanej i malowanej proszkowo bądź lakierem akrylowym. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami.  Minimalne wymiary urządzenia: długość 5,0 m, szerokość: 3,0 m, wysokość: 2,5 m.
3)     Urządzenie do rozwijania dolnych partii mięśni oraz brzucha, na którym 1 użytkownik opierając się plecami o drabinkę, chwyta się jej oburącz i podciąga nogi do góry. Konstrukcja wykonana ze słupa drewnianego i drabinki wykonanej ze stali nierdzewnej. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Minimalne wymiary urządzenia: długość 1,3 m, szerokość 0,8 m, wysokość 3,2 m.
4)     Konstrukcja ze stalowych słupów częściowo zadaszona, która tworzy miejsce                       do odpoczynku i spotkań dla dzieci. Dodatkowo zawiera siedzisko na sprężynie do bujania. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 2,4 m, szerokość 2,7 m, wysokość 2,0 m.
5)     Konstrukcja oparta na dwóch stalowych słupkach tworząca imitację „żagla”                           i „bocianiego gniazda”. Słupki połączone są stalowymi linkami po których można się wspinać. Konstrukcja posiada podest, na który można wspiąć się po stalowej rurze lub drabince. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 4,3 m, szerokość 1,7 m, wysokość 3,9 m.
6)     Konstrukcja zjazdu linowego składającego się z dwóch par podestów opartych na słupach stalowych połączonych ze sobą stalową liną lub szyną. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 7,9 m, szerokość       2,0 m, wysokość 2,9 m.
7)     Sprężysty bujak dla 2 osób z uchwytem do trzymania się dla doskonalenia umiejętności balansowania i wytrzymałości. Konstrukcja urządzenia z rur stalowych i twardego tworzywa na siedziska. Urządzenie oparte na sprężynie stalowej. Wymiary minimalne: długość 1,4 m, szerokość 0,4 m, wysokość 0,7 m.
8)     Domek z piaskownicą oparty na słupach drewnianych częściowo zadaszony. Konstrukcja posiada wbudowaną grę integracyjną np. kółko i krzyżyk. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 2,7 m, szerokość 2,1 m, wysokość 2,8 m.
9)     Tablica edukacyjna oparta na dwóch słupach z laminowanego drewna. Urządzenie ma służyć rozwijaniu zdolności manipulowania przedmiotami. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 1,1 m, szerokość 0,09 m, wysokość 1,40 m.
10) Sprężysty bujak dla co najmniej 4 osób z uchwytem do trzymania się dla doskonalenia umiejętności balansowania i wytrzymałości. Konstrukcja urządzenia z rur stalowych                  i twardego tworzywa na siedziska. Urządzenie oparte na dwóch sprężynach stalowych. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 1,4 m, szerokość 1,0 m, wysokość 0,7 m.
11) Tablica edukacyjna oparta na dwóch słupach z laminowanego drewna. Urządzenie ma służyć rozwijaniu zdolności manipulowania przedmiotami zawierające co najmniej 2 rodzaje zabaw. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 1,0 m, szerokość 0,15 m,  wysokość 1,1 m.
12) Konstrukcja składająca się ze stalowego słupa, na którym oparto podest. Wokół podestu rozpięto drabinki ze stalowych linek po których można się wspinać na ww. podest. Podest zabezpieczony barierkami, wykonanymi ze stalowych rur. Zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi zgodne z normami. Wymiary minimalne: długość 3,2 m, szerokość 2,7 m, wysokość 3,6 m.
2.   Zamawiający zastrzega sobie, że wszystkie urządzenia muszą być w jednakowej kolorystyce w odcieniach szarości lub zieleni).
 
3.   Termin wykonania  usługi: 30 września 2017 roku.
 
Zawartość oferty
Złożona oferta powinna zawierać co najmniej:
1.      Formularz Ofertowy przygotowany zgodnie z Załącznikiem nr 1.
2.      Oświadczenie Wykonawcy, przygotowane zgodnie z Załącznikiem nr 2.
3.      Opis posiadanego przez Wykonawcę doświadczenia w realizacji podobnych do niniejszego zamówienia prac, przygotowany zgodnie z Załącznikiem nr 3.
 
Oferta powinna być dostarczona w formie elektronicznej na adres: sekretarz@bialeblota.pl w nieprzekraczalnym  terminie do 25.08.2017 r. do godz. 12.00.
                                                                                               
Jedynym kryterium wyboru jest cena.

Zapytanie ofertowe - EF.doc (89kB) word

metryczka


Wytworzył: Agnieszka Piętka (18 sierpnia 2017)
Opublikował: Marek Jakubowski (18 sierpnia 2017, 09:44:31)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 568