Wybory Prezydenta RP zarządzone na 28 czerwca 2020 r.


------------------------------------------------------------------------------------------------
POSTANOWIENIA, KOMUNIKATY, OBWIESZCZENIA,
------------------------------------------------------------------------------------------------

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 30 czerwca 2020r. o wynikach głosowania i wyniku wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,zarządzonych nadzień 28 czerwca 2020r.
kliknij, aby pobrać treść


POSTANOWIENIE NR 55/2020 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy z dnia 23 czerwca 2020r. w sprawie sprostowania omyłki pisarskiej w postanowieniu NR 48/2020 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy I z dnia 15 czerwca 2020 r.

POSTANOWIENIE NR 54/2020 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy z dnia 22 czerwca 2020r. w sprawie wygaśnięcia członkostwa w obwodowych komisjach wyborczych oraz powołania członka do obwodowej komisji wyborczej
kliknij, aby pobrać treść (3576kB) pdf

POSTANOWIENIE NR 49/2020 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy z dnia 15 czerwca 2020r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020r.


POSTANOWIENIE NR 48/2020 Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy z dnia 15 czerwca 2020r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020r.


INFORMACJA Urzędnika Wyborczego w Białych Błotach z dnia 12 czerwca 2020 r. o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Białe Błota z dnia 12 czerwca 2020 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


Postanowienie Marszałka Sejmu RP z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
kliknij, aby pobrać treść----------------------------------------------------------------------------------------------------
UCHWAŁY PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Uchwała nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r.
w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego (tekst ujednolicony)

Uchwała nr 20/2020 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 17 lutego 2020 r.
zmieniająca uchwałę w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego


--------------------------------------------------------------------------------------------
INFORMACJE OGÓLNE /WZORY WNIOSKÓW/ MATERIAŁY POMOCNICZE
--------------------------------------------------------------------------------------------
Materiały Szkoleniowe dla Obwodowych Komisji WyborczychOgłoszenie o wyłożeniu do wglądu spisu wyborców
Wójt Gminy Białe Błota informuje, że spisy wyborców dla wyborów na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. są dostępne do wglądu na wniosek  w Urzędzie Gminy Białe Błota ul. Szubińska 7, pokój  1, w godzinach urzędowania.
kliknij, aby pobrać wniosek o udostępnienie spisu wyborców (364kB) pdf


Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.
Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych - kliknij, aby pobrać treść
Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju - kliknij, aby pobrać wzór zgłoszeniaWniosek o dopisanie do spisu wyborców na wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.
Informujemy, że w związku z zarządzonym stanem epidemicznym dot. wirusa COVID-19 wniosek o dopisanie do spisu wyborców należy pobrać w wersji edytowalnej - wypełniony i podpisany odręcznie wniosek można dostarczyć osobiście do urzędu gminy białe błota lub zeskanować i załączyć do pisma ogólnego kierowanego do podmiotu publicznego na platformie EPUAP dostępnego pod tym adresem epuap.gov.pl
wniosek o dopisanie do spisu wyborców (15kB) wordSporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa - kliknij, aby pobrać wniosek (15kB) word
Zgoda do aktu pełnomocnictwa - kliknij, aby pobrać wzór


Kontakt do Urzędnika Wyborczego w celu przyjmowania zgłoszeń kandydatów do obwodowych komisji wyborczych
Dorota Klugiewicz  - tel. 698 805 085

Wydawanie zaświadczeń o prawie do głosowania, dopisywanie do spisu i rejestru wyborców, zgłaszanie chęci głosowania korespondencyjnego
Anna Grygrowicz - tel. 52 323 90 61

Akty prawne
kliknij, aby zobaczyć


Serwis informacyjny Państwowej Komisji Wyborczej
--->> wybory.gov.pl <<---
Serwis informacyjny Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bydgoszczy
--->> bydgoszcz.kbw.gov.pl <<---


------------------------------------------------------------------------------------------------
ZARZĄDZENIA WÓJTA
------------------------------------------------------------------------------------------------
Zarządzenie nr 30/2020 Wójta Gminy Białe Błota z dnia 5 czerwca 2020 w sprawie wyznaczenia miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.


metryczka


Wytworzył: GKW (4 czerwca 2020)
Opublikował: Szymon Pater (4 czerwca 2020, 15:22:27)

Ostatnia zmiana: Mieszko Siemiński (7 lipca 2020, 13:48:38)
Zmieniono: dodanie obwieszczenia PKW

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 923